Inga Górniak

 • Inga Górniak

  Fizjoterapeutka

  Ukończyłam fizjoterapię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach (studia licencjackie) oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (studia magisterskie). Obecnie kształcę się z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz realizuję się w pracy z małym i nieco większym pacjentem.

  Swoją ścieżkę zawodową jako fizjoterapeutka rozpoczęłam w Warszawie, pomagając uporać się moim pacjentom z bólem oraz problemami narządu ruchu. Uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu masażu, ortopedii, pediatrii oraz uroginekologii pozwoliło mi na poszerzenie wiedzy zawodowej, którą na co dzień wykorzystuję w pracy z pacjentami. Od 2022 roku swoją pracę fizjoterapeutki kontynuuję w Katowicach, a od marca 2023 roku dołączyłam do zespołu CRDBK, gdzie wraz z pozostałą częścią kadry staram się wspomagać rozwój naszych podopiecznych, a także prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii
  dedykowany dorosłym pacjentom.

  Do swojej pracy zawsze podchodzę z ogromną pasją i zaangażowaniem, a także staram się  podchodzić do każdego pacjenta holistycznie.

  Prywatnie pasjonuję się uprawą roślin domowych, astrologią, a także psychologią i edukacją seksualną.