Marta Łaszkiewicz

 • Marta Łaszkiewicz

  Ukończyła studia stacjonarne licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Katowicach oraz studia stacjonarne magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w
  Katowicach, na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

  W swojej pracy stosuje różne metody wspierające rozwój dzieci, które poznała na studiach, kursach i warsztatach doszkalających. Bardzo się stara, aby każdy dzień dla dzieci był ciekawą przygodą, a dla niej samej nowym wyzwaniem. W pracy z przedszkolakami koncentruje się na odkrywaniu potencjału, jaki kryje się w każdym dziecku. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i satysfakcji. Podziwia ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Lubi patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy odkrywa razem z nimi tajniki otaczającego świata.

  Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Jest osobą otwartą, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo wysoko ceni sobie relacje z rodzicami, które stara się budować i rozwijać poprzez codzienną rozmowę.

  Lubi czytać książki oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Mama Kacperka- uczęszczającego do grupy biedronek.