Marta Łaszkiewicz

 • Marta Łaszkiewicz

  Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  Ukończyłam studia stacjonarne licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Katowicach oraz studia stacjonarne magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

  W swojej pracy stosuję różne metody wspierające rozwój dzieci, które poznałam na studiach, kursach i warsztatach doszkalających. Staram się aby każdy dzień dla dzieci był ciekawą przygodą, a dla mnie nowym wyzwaniem. W pracy z przedszkolakami koncentruję się na odkrywaniu potencjału jaki kryje się w każdym dziecku.

  Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy odkrywam razem z nimi tajniki otaczającego świata. Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

  Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo wysoko cenię sobie relację z rodzicami, które staram się budować i rozwijać poprzez codzienną rozmowę.

  Lubię czytać książki i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Jestem mamą Kacperka – uczęszczającego do grupy Biedronek.